9 września 2011, 20:06
0
Szkoda :D 2 lata młodszy jakbym był :D
3 września 2011, 16:02
werxa dobrze mówisz tak powinno być żeby trafiały naprawde talenty do takich szkółek a nie jakieś chłopaczki co tylko umią kopnąc piłke
3 września 2011, 15:53
Pyrzo_Barca A ty gdzie grasz ?? co ?
17 sierpnia 2010, 14:21
Ja jestem tylko Ciekawy jak Mourinho skompletuje dobrą drużynę jak ma za dużo gwiazd :D żal mi Pereza ;D Na środku ma kake i khedire to po co mu ozil ? a tym bardziej bo na skrzydłach jest ronaldo i marcelo ;D Vamos Barca ;D
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
Szkoda :D 2 lata młodszy jakbym był :D
0
werxa dobrze mówisz tak powinno być żeby trafiały naprawde talenty do takich szkółek a nie jakieś chłopaczki co tylko umią kopnąc piłke
0
Pyrzo_Barca
A ty gdzie grasz ?? co ?
0
Ja jestem tylko Ciekawy jak Mourinho skompletuje dobrą drużynę jak ma za dużo gwiazd :D żal mi Pereza ;D
Na środku ma kake i khedire to po co mu ozil ? a tym bardziej bo na skrzydłach jest ronaldo i marcelo ;D
Vamos Barca ;D
0
Ja jestem tylko Ciekawy jak Mourinho skompletuje dobrą drużynę jak ma za dużo gwiazd :D żal mi Pereza ;D
Na środku ma kake i khedire to po co mu ozil ? a tym bardziej bo na skrzydłach jest ronaldo i marcelo ;D
Vamos Barca ;D
0
Szkoda :D 2 lata młodszy jakbym był :D
0
Pyrzo_Barca
A ty gdzie grasz ?? co ?
0
werxa dobrze mówisz tak powinno być żeby trafiały naprawde talenty do takich szkółek a nie jakieś chłopaczki co tylko umią kopnąc piłke